Dni otwarte i dyżury nauczycieli

Nauczyciel Przedmiot(y) Dzień i godzina

 

mgr Irena Jaworska Dyrektor Szkoły, język rosyjski poniedziałek 9:20 – 13:00
mgr Renata Mac Zastępca dyrektora Szkoły, język polski czwartek 10:30 – 12:00
mgr Waldemar Węglarz Kierownik Kształcenia Praktycznego, przedmioty zawodowe wtorek 10:00 – 12:00
dr Anna Batko-Łazarska fizyka poniedziałek 11.00 – 12:00
mgr Katarzyna Dziudziek pedagog piątek 11:30 – 12:30
s. dr Lidia Flis religia środa 14.45 – 15:30
mgr Adam Jaworski historia poniedziałek 13:00 – 13:50
mgr Marcin Klos wychowanie fizyczne czwartek 12:10 – 12:55
mgr Łucja Kołpak język niemiecki środa 9:20 – 10:05 lub 11:10 – 12:00
mgr Anna Kościelniak język niemiecki czwartek 13:50  – 14:20
mgr Ewa Kraus matematyka środa 10:15 – 11:00
mgr Barbara Luberda język polski wtorek 7:30
mgr Wojciech Mierzwa oprogramowanie biurowe, programowanie strukturalne wtorek 10:15  – 11:00
mgr Grzegorz Moskal historia czwartek 15:15 – 16:00
mgr Małgorzata Nawara matematyka poniedziałek 13:00 – 13:30
mgr Marek Olszewski język polski czwartek 11:10 – 12:00
mgr Stanisław Osika geografia, edukacja dla bezpieczeństwa wtorek 13:05 – 13:50
mgr Wojciech Pękalski język angielski czwartek 11:10 – 11:55
mgr Grażyna Sabała chemia środa 11:10 – 11:55
mgr Jacek Sobczyk biologia czwartek 7:45 – 8:15
mgr Aneta Szczypuła-Knapczyk język angielski wtorek 13:00 – 14:00, piątek 11:00 – 12:00
mgr Anna Tokarczyk – Wróbel język polski czwartek 9:20 – 10:05, środa 13:05 – 13:50
mgr Małgorzata Traczyk wiedza o kulturze piątek 11:00 – 12:00
mgr Rafał Waksmundzki przedmioty zawodowe czwartek 13:05 – 13:50
mgr Agnieszka Waśko wychowanie fizyczne wtorek 14:30 – 14:55
mgr Marek Waśko wychowanie fizyczne czwartek 11:10 – 11:55
mgr Piotr Wąchała przedmioty zawodowe poniedziałek 12:00 – 12:45
mgr inż. Marek Bekier technologia informacyjna, przedmioty zawodowe wtorek 13.05 – 13:50
mgr Anna Wolska język angielski czwartek 15:00 – 15:45
mgr Anna Worwa matematyka czwartek 10:15 – 11:00
mgr Iwona Wróbel-Żarnowska historia, wiedza o społeczeństwie czwartek 10:15 – 11:00
mgr inż. Izabela Zachara bibliotekarz
mgr Marzena Keating j. angielski czwartek 10:15 – 11:00
mgr Wiesława Nawrot j. polski środa 9:20 – 10:05
mgr Marzena Miśkowiec j. angielski czwartek 12:10 – 12:55