Dzień Edukacji Narodowej i pasowanie na uczniów klas pierwszych

12 września świętowaliśmy w naszej szkole dwie uroczystości: Dzień Edukacji Narodowej, który w tym roku kalendarzowo przypada na sobotę, oraz pasowanie na uczniów klas pierwszych. Wszystko rozpoczęło się od przemowy Pani Dyrektor, która całemu gronu pedagogicznemu złożyła najlepsze życzenia, a poszczególnym nauczycielom wręczyła nagrody. Następnie obecni na sali uczniowie i nauczyciele obejrzeli akademię przygotowaną przez klasę I C, która na wesoło potraktowała temat święta nauczycieli. Nie zabrakło również przedstawicieli Samorządu Szkolnego, którzy złożyli swoje życzenia oraz wręczyli prezenty nauczycielom. Po tej części przyszła pora na uroczyste ślubowanie przedstawicieli wszystkich pierwszych klas na sztandar szkoły z wizerunkiem patrona – księdza prof. Józefa Tischnera. Akademię zakończył przygotowany przez klasy II C i II D quiz wiedzy, zręczności i pomysłowości dedykowany klasom pierwszym. Zwycięstwo przypadło w nim klasie I B, a kolejne miejsca klasom: I A, I C i I T. Witamy zatem oficjalnie w murach naszej szkoły wszystkich pierwszoklasistów, którym życzymy rozwoju, samych sukcesów i wysokich osiągnięć.

Zobacz zdjęcia